Červen 2007

Pozor !!!!!!!!!!!

29. června 2007 v 9:40
Prosím mám celí prázdniny zákaz na počítač tak prosím hlavně u těch kde jsem v soutěžích at mi napíšou komentář že mám u nich diplomek a at se nezlobej že si ho nevizvednu hned jak bude možnost se dostat na pc tak si ho budu snažit vyzvednout díky vám moc a užijte si prázdniny

Vitězství plavců va štafetách

28. června 2007 v 12:47 | Jana

Vítězství plavců ve štafetách

Velice úspěšný víkend absolvovali čáslavští plavci. Andrea Balášová odcestovala s českou plaveckou reprezentací do Kyjeva a mladí čáslavští plavci zakončili svou sezónu ve Strakonicích.
Plavkyně a zároveň trenérka Plaveckého klubu Pandora Čáslav Andrea Balášová si díky svým výkonům během začátku letní sezóny vybojovala místo v plavecké reprezentaci ČR. O minulém víkendu odcestovala s ostatními českými reprezentanty do ukrajinského Kyjeva, kde se konalo mezistátní utkání. Dosaženými výkony potvrdila svou výkonnost a na 100 m motýl dohmátla na 6. místě a na 200 m motýl pak na 5. místě.

Čáslavské plavecké mládí zakončilo svou letní sezónu úspěšně ve Strakonicích. Na plaveckým závodech Strakonický Fez se všem z Plaveckého klubu Pandora dařilo. Nejúspěšnější byl Jakub Burian, který v kategorii mladších žáků vybojoval 2x zlatou a 1x stříbrnou medaili.

Ve starších žácích byla úspěšná Jana Páclová, která také vybojovala zlato na 50 m kraul, které doplnila o stříbro na 100 m kraul a bronz na 100 m prsa. Další dvě stříbrné medaile získal Matěj Duben na 50 a 100 m kraul. Na stupně vítězů dosáhli také Eliška Fuxová na 200 m prsa a Martin Volejník na 100 m motýl, kteří získali bronzové medaile.

Na závěr posledních závodů v této sezóně se čáslavští představili také ve štafetách na 4 x 50 m polohově. Děvčata ve složení Fuxová, Siváčková, Kommová a Páclová s přehledem zvítězila. Chlapcům ve složení Burian, Baláš, Volejník a Duben sice na druhém úseku vypomáhal plavající trenér Jiří Baláš, ale také oni vybojovali zlaté medaile.

"Pro některé plavce to byly první medaile v kariéře a tím velmi úspěšně zakončili plaveckou sezónu," doplnil předseda Plaveckého klubu Pandora Jiří Baláš, "v příštím roce doufáme v zisk dalších úspěchů."
Na tý fotce tak to jsem já žádná sláva zrovna sem se musela koukat jinam : (((((

Prosssssííííímmm hlasujte pro mmmměěěě

27. června 2007 v 13:30 | Jana
Jsem v soutěži o nej. blog o který nevím nebo jsem ji zapoměla pls. hlasujte pro mě na http://jujik-zviratka.blog.cz předem mocinky děkuju soutěž potrvá do konce června.