Hammersmith Apollo, London, 06/02/2008

Zenith, Paris, 08/02/2008

Články z krajského kola 3.souteže v Kolíně

12. října 2007 v 21:07
Kolín - Čáslavští plavci letošní sezonu zahájili v Kolíně na třetím kole krajské základní soutěže. Plavecký klub Pandora se představil ve velmi dobrém světle a celkem sedm plavců z jedenácti čáslavských závodníků se umístilo na stupních vítězů.
Jednoznačná vítězství zajistila pro Čáslav trenérská dvojice Andrea a Jiří Balášovi, kteří vyhráli 50 a 100 m motýl resp. 50 motýl a znak. Ostatní čáslavští plavci se umístili ve svých věkových kategoriích. Mladší žák Jakub Burian vybojoval vítězství na 50 a 100 m znak, které doplnil o 3. místo na 100 m kraul. Starší žákyně Jana Páclová dohmátla druhá na 50 m motýl. Na stupně vítězů dosáhly také dorostenky Simona Vostrovská (2. místo na 400 m kraul), Radka Siváčková (2 x 3. místo na 400 m kraul a 200 m prsa) a Klára Hnátková (3. místo na 50 m znak).
"Téměř všichni naši závodníci si utvořili na začátku sezóny nejlepší osobní výkony. V žákovských kategoriích nám vyrůstají velmi nadějní plavci a doufám, že tréninkovou píli zúročí v další vítězství!" doufá trenér Jiří Baláš.
KUTNOHORSKÝ DENÍK
KOLÍN / ČÁSLAV - Čáslavští plavci zahájili letošní sezonu v Kolíně při třetím kole krajské základní soutěže. Plavecký klub Pandora se představil ve velmi dobrém světle a celkem sedm plavců z jedenácti čáslavských závodníků se umístilo na pověstné "bedně".
Jednoznačná vítězství zajistila pro Čáslav trenérská dvojice Andrea a Jiří Balášovi, kteří vyhráli 50 a 100 metrů motýl resp. 50 metrů motýl a znak. Ostatní čáslavští plavci se umístili ve svých věkových kategoriích. Mladší žák Jakub Burian vybojoval vítězství na 50 a 100 metrů znak, které doplnil o třetí místo na 100 metrů kraul. Starší žákyně Jana Páclová dohmátla druhá na 50 metrů motýl. Na stupně vítězů dosáhly také dorostenky Simona Vostrovská (2. místo na 400 metrů kraul), Radka Siváčková (dvakrát 3. místo na 400 metrů kraul a 200 metrů prsa) a Klára Hnátková (3. místo na 50 metrů znak).
"Téměř všichni naši závodníci si hned na začátku sezony utvořili nejlepší osobní výkony. S potěšením mohu konstatovat, že v žákovských kategoriích nám vyrůstají velmi nadějní plavci. Doufám, že tréninkovou píli zúročí v další vítězství," poznamenal trenér Jiří Baláš.