Červen 2008

Paris je těhotná .....

9. června 2008 v 10:03
Ahojky všem uš sem sem dlouho nic nedávala ted na konci roku na to moc nemám čas aš ho mít budu tak to vše sem dodám ale tenhle článek je pro mně uš mocccccccc děsivej ........ stejně si myslim že je to kravina ..... ale nevim ......jestli je to pravda ....... chudák dítě

Paris Hiltonová je údajně těhotná

Paris Hiltonová
Paris Hiltonová foto: weblogs.newsday.com
Kontroverzní Paris Hiltonová má být údajně v rané fázi těhotenství, kvůli němuž už přibrala pár kilogramů. A právě fakt, že by dokonalým vzhledem posedlá Paris přibrala zbůhdarma, nahrává tomu, že se svým snoubencem Benjim Maddenem z kapely Good Charlotte otěhotněla. Bříško pak Hiltonová odhalila v těsných saténových šatech zelené barvy, v nichž přijela do losangeleského baru Crown.
8. 6. 2008 12:07 - LOS ANGELES
"Paris rozhodně vypadá silnější, než obvykle. Je buď těhotná, nebo se přejídá," tvrdí svědci z okolí milionářky, kteří jsou jinak zvyklí na vyzáblou módou posedlou celebritu.
Sedmadvacetiletá členka rodiny hoteliérů před časem mluvila o dětech často. "Chci dítě a chci ho docela brzy. Ne teď, protože mám moc práce, ale příští rok." Je tedy možné, že už do toho s Maddenem skutečně práskli.
Podobné spekulace se vyrojily v časné fázi těhotenství Angeliny Jolie. Herečka také vyšla v těsných šatech na večírek a hned vyniklo její malinké vystupující bříško. Tehdy se bulvár strefil do černého, ačkoli to herečka ještě řadu týdnů poté vehementně popírala.

Mluvčí Hiltonové těhotenství odmítá

Paris však ovlivňuje někdo zcela jiný - její nejlepší kamarádka a potenciální budoucí švagrová Nicole Richiová, která loni porodila dítě s Benjiho dvojčetem Joelem. "Paris vidí, jak je Nicole šťastná, a skutečně také touží po dítěti. S Benjim je opravdu šťastná a věří, že z něj bude úžasný otec," tvrdí zdroj blízký Paris.
Mluvčí Hiltonové těhotenství odmítla, což je v Hollywoodu teď velká móda. To samé totiž učinila před pár měsíci tisková zástupkyně páru Pitt-Jolie a teď čekají čtyřnásobní rodiče hned dvojčata.